بسته های مواد غذایی

صدقه دهید اگرچه با یک خرما باشد كه از گرسنگی جلوگیری و لغزش را خاموش می‌كند، همچنان كه آب آتش را خاموش می‌كند. پیامبر اکرم(ص)

برخی معتقدند که بسته غذایی برای اهداء به نیازمندان مناسب تر است و برخی هم طرفدار غذای گرم هستند، برای هر دو سلیقه امکان کمک در سامانه فراهم شده است.ما مواد غذایی را از بنکداران بزرگ و با تخفیفی که مشارکت خود آنها در کمک به نیازمندان محسوب میشود تهیه میکنیم.

همراه گرامی؛ با توجه افزایش هزینه تهیه غذای گرم / بسته های غذایی و به منظور فراهم نمودن امکان مشارکت بیشتر شما عزیزان، قیمت محصولات را تقسیم کرده ایم. پس اگر می خواهید یک پرس کامل را تقدیم محرومین کنید، لازم است محصول مورد نظر، چند مرتبه به سبد خرید اضافه شود.

image

کمک هزینه بسته مواد غذایی 1

  • محتویات این بسته حبوبات، برنج، روغن، تن ماهی، سویا، رب و ماکارونی بوده و ارزش غذایی آن معادل ۲۹۰۲۴.۴ کیلو کالری انرژی، ۱۳۹۳.۵۱ گرم پروتئین، ۳۶۶۷.۱ گرم کربوهیدارات و ۲۲۰.۳۱۳ گرم چربی است. این بسته نیاز غذایی خانواده ای چهارنفره را تا پنج روز تامین ‌می‌کند.0

image

کمک هزینه بسته مواد غذایی 2

  • محتویات این بسته حبوبات، برنج، روغن، مرغ، سویا، رب و ماکارونی بوده و ارزش غذایی آن معادل ۵۰۸۲۴.۵ کیلو کالری انرژی، ۲۶۵۷.۰۵ گرم پروتئین، ۶۰۳۳.۴۱ گرم کربوهیدارات و ۴۱۳.۹۶۵ گرم چربی است. این بسته نیاز غذایی خانواده‌ای چهار نفره را تا ده روز تامین ‌می‌کند.0